MTM 2021 – „OPERA MAGNA“

Pozvánka na MTM2018 ,,Prevezmi vedenieAko každý rok, tak aj tento  bude sa konať  Modlitebný týždeň mládeže. V týždni  od 13. do 20. marca 2021. Tohto ročné prednášky nesú názov „OPERA MAGNA“ .Je to pomôcka na štúdium knihy Pieseň Šalamúnova (Veľpieseň alebo Pieseň piesní). 

Pieseň Šalamúnova sa ozýva v mnohých milostných príbehoch a môže zaznievať aj v tom vašom, ak jej to umožníte. Približuje nám východnú melódiu a umožňuje vnímať city náklonnosti, atď …..

V ôsmich kapitolách sa môžete tešiť z nádherného biblického posolstva, ktoré má moc zasiahnuť vás v hĺbke vašej duše. Táto kniha ponúka výnimočne silný zážitok.

Víctor M. Armenteros

Víctor M. Armenteros získal titul PhD. v odbore semitskej filológie štúdiom na Univerzite Granady a PhD. v odbore Starý zákon na Adventistickej univerzite River Plata v Argentíne. Titul Mgr. v odbore výchovy získal štúdiom na Univerzite Deusto v Španielsku. Viac ako  dvadsať rokov učil na Adventis­tickej vyššej škole Sagunto v Španielsku a na Adventistickej univerzite River Plate v Argentíne, kde tiež slúžil ako zástupca akademického rektora.  Momentálne pôsobí ako dekan na Adventistickej vyššej škole Sagunto v Španiel­sku, kde tiež učí. Spolupracoval aj ako prekladateľ v Interconfessional Translation Bible (BIT), La Palabra, La Biblia Hispanoamericana a la Biblia (pastoračné vydanie) a je súčasťou redakčného tímu časopisov DavarLogos, Enfoques, Apuntes Universitarios a Ley, Estado y Religión. Okrem toho slúži ako vedúci oddelenia výchovy Španielskej únie zborov. Vydal aj niekoľko knižných publikácií. Jednu z nich si budeme môcť aj prečítať, je ňu nižšie uvedená pomôcka na štúdium textu MTM2021. 

Materiály na MTM2021 je možné si pozrieť aj priamo ► TU.

error: Obsah chránený !!